در صورت مشکل در ورود یا ثبت نام بر روی لینک کلیک نمایید. ورود به سایت

کلش آف کلنز (Clash of Clans) – که در ایران به اختصار کلش نامیده میشود – از محبوب ترین بازی های سبک استراتژیک است که در سال 2013 توسط کمپانی قدرتمند SUPERCELL به بازار عرضه شد. کلش آف کلنز بعد از گذشت هفت سال تا به امروز طرفداران خود را دارد.

بازیکنان در کلش آف کلنز رئیس یک دهکده هستند. کلش آف کلنز قسمت های مختلفی دارد که بخش اصلی آن پیوستن شما به یک قبیله یا Clan و مبارزه با قبایل دیگر است. یکی دیگر از بخش های بازی کلش آف کلنز به دست آوردن هدف های مشخص شده در بازی و کسب جوایز برای پیشرفت قبیله است.

شما باید برای ارتقاء سطح بازی خود به قبایل دیگر حمله کنید و آنها شکست دهید تا بتوانید از غنایم آنها بهره مند شوید. همچنین باید دژ محکمی بسازید و نیروهای خود را ارتقاء دهید تا هنگام حمله قبایل دیگر آسیب نبینید و بتوانید منابع خود را حفظ کنید. قسمت جذاب بازی کلش آف کلنز این است که شما برای ساختن جزئیات قبیله خود مثل بخش اکسیر سازی، سیستم دفاعی و کارخانه سرباز سازی نیاز به منابع خاصی مانند الماس(Gem)، طلا(Gold)، اکسیر(Elixir) واکسیر سیاه(Dark Elixir) دارید.

با خرید جم کلش آف کلنز شما میتوانید تولید منابع اصلی خود را تسریع بخشیده و دهکده خود را تقویت کنید؛ این کار باعث میشود امکان شکست در مقابل مهاجمین کمتر شود.

آسان جم در تلاش است با فراهم کردن محیط امن امکان خرید ارزان جم کلش را برای بازیکنان بوجود بیاورد. در واقع شما میتوانید با خرید جم کلش آف کلنز از سایت آسان جم کیفیت بازی خود را ارتقاء دهید و در میان مدعیان رقابت باشید. برای خرید ارزان جم کلش آف کلنز از طریق همین صفحه بر روی بسته مورد نظر کلیک کنید و با تکمیل کردن اطلاعات خود سفارش خود را ثبت کنید.

اگر بازی استراتژیک کلش آف کلنز را بازی کرده‌اید و به دنبال بازی‌های مشابه آن می‌گردید، به پیشنهادات ما توجه کنید. اولین پیشنهاد ما بازی کلش رویال است که بیشترین شباهت به کلش آف کلنز را دارد. کلش رویال استراتژیک و جنگی می‌باشد؛ تفاوتی که با کلش آف کلنز دارد این است که شما در هر جنگی که شروع می‌شود هم حمله می‌کنید و هم دفاع! یعنی جنگ دوطرفه است همینطور که شما حق حمله دارید و می‌توانید در برابر حمله دشمن از خودتان دفاع کنید، طرف مقابلتان نیز همین شرایط را دارد. همانطور که شما برای ساخت ساختمان‌ها، ساخت نیروهای جنگی و آپدیت نیروهای‌تان در کلش آف کلنز نیاز به جم دارید در کلش رویال نیز برای آپدیت‌ها و ساخت و سازهای‌تان نیاز به خرید جم کلش رویال دارید.

از دیگر بازی‌های مشابه کلش آف کلنز می‌توان به بازی انتقام سلاطین نیز اشاره کرد. این بازی یکی از رقیبان سرسخت بازی کلش آف کلنز است. انتقام سلاطین هم یک بازی استراتژیک است و جنگ بین قبایل مختلف است. شما به عنوان سلطان قبیله خودتان باید هم از قبیله خودتان دفاع کنید و هم به دیگر قبایل حمله کنید تا منابع و ذخایرتان را افزایش دهید. برای پیشرفت در انتقام سلاطین باید اقدام به خرید سکه انتقام سلاطین کنید و با هزینه کردن آنها سلاح و لباس‌هایتان را ارتقاء دهید.

اگر علاوه بر استراتژیک بودن بازی، نقش محور بودن آن نیز برایتان مهم است، حتما بازی هاستل کستل را امتحان کنید. در این بازی شما صاحب قلعه‌ای هستید که باید اتاق‌های مختلف آن را بسازید، نیروهای‌تان را آموزش دهید، از قلعه خود دفاع کنید و به سایر قلعه‌ها حمله کنید. برای ساخت اتاق‌های قلعه و نیز آموزش نیروهای‌تان باید پول مخصوص بازی را هزینه کنید. برای داشتن این پول، باید اقدام به خرید جم هاستل کستل کنید. جم هاستل کستل همان پول مخصوص بازی است.

3 نظر کاربران
بازخوردها
نمایش تمام نظرات
a.akbari
a.akbari
11 ماه گذشته

با سلام و خسته نباشید .خواستمبگم که اگر شما برای هدیه های فروش گاه در کلش اف کلنز منوی جدید بزارید بد نیست .چون همه شاید تو این اوضاء اقصادی پول بلیط طلایی رو نداشته باشن و چند تا از همون گیفتها رو داشته باشن بهتر و راحت تر بخرند.ممنون از شما

جواد
جواد
2 ماه گذشته

سلام خسته نباشید این بسته golden pass رو که گذاشتید دائمی هستش یا موقت ؟

بازی‌های بیشترآرشیو بازی ها

3
0
لطفاً نظر دهیدx
()
x