سوالات متداول

لطفا قبل از ارتباط، سوالات زیر را بررسی نمایید شاید سوال شما قبلا مطرح و پاسخ داده شده باشد.

پاسخ‌گویی در روزهای کاری از شنبه الی چهارشنبه ٬ در ساعات تعطیلی فروشگاه امکان تماس با پشتیبانی وجود ندارد.

جهت تسریع در پاسخگویی و ارتباط مفید‌تر می توانید در صورت بروز هرگونه مشکل یا سوال از ساعت ۹ الی ۱۷ با شماره تماس زیر ارتباط حاصل نمایید.

ما برای پرداخت های درون برنامه ای یا بازی نیاز به ورود به برنامه یا بازی شما داریم تا بتوانیم خرید شما را انجام دهیم اطلاعات شما به محض انجام سفارش از دیتابیس سایت آسان جم حذف میگردد و علاوه بر آن سایت آسان جم با بیش از 5 سال سابقه و پرداخت های موفق درون برنامه ای اعتماد کاربران زیادی را به خود جلب کند و می توانید با خیال آسوده خرید کنید.

بله، شما میتوانید مبلغ بسته مورد نظر را کارت به کارت کنید، برای آگاهی از چگونگی این کار میتوانید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

شما میتوانید بازی یا برنامه مورد نظر خود را از طریق پشتیبانی به ما اطلاع دهید تا برای پرداخت و قرار دادن در سایت اقدام گردد.

درصورتی که حساب شما بین 5 دقیقه تا 5 ساعت کاری شارژ نشده باشد مطمئنا اطلاعات حساب شما اشتباه بوده است که در این صورت هم به شما جهت ارسال اطلاعات صحیح پیامک ارسال شده است و باید اطلاعات صحیح را به پشتیبانی ارسال نمایید.

در اکثر اوقات به دلیل قطعی اینترنت فرایند خرید شما تکمیل نخواهد شد و مبلغ کسر شده طی 72 ساعت آینده به حساب شما باز میگردد،درصورتی که بعد از این مدت مبلغ به حساب شما برگشت داده نشد با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

زمان انجام سفارشات بستگی به نوع محصول خریداری شده بین 5 دقیقه تا 5 ساعت انجام می شود.

برای انجام سفارش آفر، اسم بازی و تصویر آفر را به پشتیبانی ارسال میکنید و بعد از تایید و پرداخت؛ سفارش شما انجام می شود.

شما باید اطلاعات صحیح اکانت خود را از طریق پشتیبانی برای ما ارسال کنید. یا با شماره تماس های انتهای وبسایت تماس بگیرید.

  • آسان‌جم برای شارژ فوری
  • آسان‌جم برای شارژ ۲۴ ساعته
  • آسان‌جم برای پرداخت ایمن
  • آسان‌جم برای پنل کاربری
  • آسان‌جم برای ضمانت قیمت
  • آسان‌جم برای قدمت ۱۰ ساله