در صورت مشکل در ورود یا ثبت نام بر روی لینک کلیک نمایید. ورود به سایت

Hay Day  یکی از بازی های پرطرفدار کمپانی SUPERCELL است که در سال 2012 و تقریبا با بازی کلش آف کلنز معرفی شد. در Hay Day شما به عنوان یک مزرعه دار زندگی روستایی را تجربه میکنید و محصولات خود را تولید میکنید و حیواناتی مثل گاو و گوسفند را پرورش میدهید؛ و همچنین میتوانید محصولات تولیدی خودتان را بفروشید و درآمد کسب کنید. حتی برای خرید محصولات مورد نیازتان از دوستان خود در بازی کمک بگیرید. شما میتوانید با بعضی محصولات؛ محصولات دیگری تولید کنید برای مثال از گندم نان و از هویج در پخت کیک استفاده کنید و پشم گوسفندان را بچینید و پارچه تهیه کنید!

در ادامه بازی هی دی؛ و در مراحل بالاتر  امکان استخراج از معادن طلا و نقره برای شما فراهم میشوید و همچنین امکان ماهیگیری برای شما فعال میشود.

در این بازی رقابت بر سر کشاورز نمونه شدن است و شما باید تا زمانی که این عنوان را بدست آورید در میان مدعیان رقابت بمانید. برای کشاورز نمونه شدن بهتر است از تمامی امکاناتی که توسط بازی در اختیار شما گذاشته میشود بهره مند شوید.

یکی از این امکانات الماس (Gem) است که به شما در سرعت بخشیدن برای ارتقاء بازی کمک میکند. در واقع میتوانید با استفاده از جم هی دی زمان تولید محصولات را کم کنید و سریع تر پیشرفت کنید.

آسان جم با فراهم کردن محیطی قابل اعتماد برای بازیکنان هی دی این امکان را بوجود آورده است که خرید ارزان جم هی دی را انجام دهد و روند پیشرفت بازی خود را تسریع کنند.

شما میتوانید برای خرید ارزان جم فری فایر از طریق همین صفحه مراحل زیر را انجام دهید:

  • بر روی بسته مورد نظر خود کلیک کنید.
  • در صفحه ای که برای شما باز میشود اطلاعات اکانت خود را وارد کنید.
  • سپس وارد صفحه پرداخت شده تا خرید شما تکمیل شود.

 

0 نظر کاربران
بازخوردها
نمایش تمام نظرات

بازی‌های بیشترآرشیو بازی ها

0
لطفاً نظر دهیدx
()
x