در صورت مشکل در ورود یا ثبت نام بر روی لینک کلیک نمایید. ورود به سایت
با توجه به آفر سفارشات فری فایر با اطلاعات اکانت با کمی تاخیر انجام میشود با تشکر از صبوری شما

Hay Day  یکی از بازی های پرطرفدار کمپانی SUPERCELL است که در سال 2012 و تقریبا با بازی کلش آف کلنز معرفی شد. در Hay Day شما به عنوان یک مزرعه دار زندگی روستایی را تجربه میکنید و محصولات خود را تولید میکنید و حیواناتی مثل گاو و گوسفند را پرورش میدهید؛ و همچنین میتوانید محصولات تولیدی خودتان را بفروشید و درآمد کسب کنید. حتی برای خرید محصولات مورد نیازتان از دوستان خود در بازی کمک بگیرید. شما میتوانید با بعضی محصولات؛ محصولات دیگری تولید کنید برای مثال از گندم نان و از هویج در پخت کیک استفاده کنید و پشم گوسفندان را بچینید و پارچه تهیه کنید!

در ادامه بازی هی دی؛ و در مراحل بالاتر  امکان استخراج از معادن طلا و نقره برای شما فراهم میشوید و همچنین امکان ماهیگیری برای شما فعال میشود.

در این بازی رقابت بر سر کشاورز نمونه شدن است و شما باید تا زمانی که این عنوان را بدست آورید در میان مدعیان رقابت بمانید. برای کشاورز نمونه شدن بهتر است از تمامی امکاناتی که توسط بازی در اختیار شما گذاشته میشود بهره مند شوید.

یکی از این امکانات الماس (Gem) است که به شما در سرعت بخشیدن برای ارتقاء بازی کمک میکند. در واقع میتوانید با استفاده از جم هی دی زمان تولید محصولات را کم کنید و سریع تر پیشرفت کنید.

آسان جم با فراهم کردن محیطی قابل اعتماد برای بازیکنان هی دی این امکان را بوجود آورده است که خرید ارزان جم هی دی را انجام دهد و روند پیشرفت بازی خود را تسریع کنند.

شما میتوانید برای خرید ارزان جم فری فایر از طریق همین صفحه مراحل زیر را انجام دهید:

  • بر روی بسته مورد نظر خود کلیک کنید.
  • در صفحه ای که برای شما باز میشود اطلاعات اکانت خود را وارد کنید.
  • سپس وارد صفحه پرداخت شده تا خرید شما تکمیل شود.

هی دی یکی از بازی‌های استراتژیکی است که در آن شما به عنوان یک مزرعه‌دار در حال نگهداری از زمین‌های زراعی و حیوانات اهلی خود، هستید. اگر بعد از این بازی به دنبال بازی‌هایی هستید که اکشن باشند ولی همچنان شما در نقش صاحب و مالک زمین‌های خودتان باشید، چند بازی وجود دارد که به شما شدیدا پیشنهاد می‌شود.

یکی از این بازی‌ها، بازی معروف کلش آف کلنز است. این بازی نیازی به معرفی ندارد. این بازی نیز استراتژیک است، شما در آن صاحب دهکده خودتان هستید، منابع خود را دارید و نیروهای مورد نیاز برای دفاع و حمله به سایر دهکده‌ها را در اختیار دارید. در این بازی شما برای آپدیت نیروی افرادتان، افزایش ذخایر طلا و اکسر و آپدیت کردن ساختمان‌های داخل دهکده‌تان نیاز به جم پیدا می‌کنید. البته به صورت طبیعی همه این موارد انجام می‌شود ولی اگر در موقعیتی قرار بگیرید که مثلا نتوانید 12 ساعت یا 2 روز صبر کنید تا یکی از آپدیت‌های‌تان تمام شود، می‌توانید با کمک جم سرعت را افزایش دهید و یا سریعا فرآیند آپدیت را تمام کنید. پس حتما قبل از اینکه به خاطر نداشتن جم، موقعیت‌های خوب بازی را از دست بدهید حتما خرید جم کلش آف کلنز را در اولویت قرار دهید.

یکی از بازی‌هایی که استراتژیک و اکشن است، بازی کلش رویال می‌باشد. این بازی نیز مانند دو بازی قبلی توسط کمپانی سوپرسل تولید می‌شود. یکی دیگر از وجه تشابهات این بازی با هی دی و کلش آف کلنز، داشتن پرداخت درون برنامه‌ای است. شما برای این بازی نیز باید خرید جم کلش رویال را در اولویت خود قرار دهید تا راحت پیشرفت کنید.

و آخرین بازی پیشنهادی ما، بازی هاستل کستل است. در این بازی شما یک قلعه را تحت اختیار دارید. علاوه بر استراتژی بودن، جنگی نیز می‌باشد. در این بازی شما برای ساخت اتاق‌های مختلف، آپدیت اتاق‌ها، آموزش نیروهای مورد نیاز و به طور کلی هر کاری که شما را در پیشرفت کردن یاری کند، نیاز به جم دارید. بله شما باید اول از هرچیز خرید جم هاستل کستل را انجام دهید و سپس بازی را پیش ببرید.

0 نظر کاربران
بازخوردها
نمایش تمام نظرات

بازی‌های بیشترآرشیو بازی ها

0
لطفاً نظر دهیدx
()
x