آموزش صفر تا صد تغییر سرور گارنا فری فایر

حتما برای شما هم به عنوان یک حرفه ای در بازی Free Fire سوال پیش آمده که چگونه سرور گارنا فری فایر را تغییر دهید؟ در این مطلب از آسان جم به عنوان یک سایت خرید جم فری فاير قصد داریم آموزش کامل تغییر سرور بازی فری فایر را به طور کامل توضیح دهیم.

سرور گارنا فری فایر را با ۷ مرحله تغییر دهید

۱) ابتدا وارد بازی Free Fire شوید و در بخش تنظیمات بازی بروید.

۲) اکنون باید از بازی و حساب خود لاگ اوت کنید.

۳) وارد فیلتر شکن تلفن همراه خود شوید.

۴) اکنون بازی فری فایر را انتخاب می کنید تا سرور آن را تغییر دهید.

۵) به بخش تنظیمات Access From بروید و سرور بازی را عوض کنید. کشور مورد نظر خود را انتخاب کرده، بازی را روی حالت open قرار دهید و روی گزینه Ok کلیک کنید.

۶) اکنون مجدد در بازی لاگ این کنید.

۷) در آخر تنظیمات بازی را تکمیل کنید.

این آموزش تغییر سرور فقط برای افرادی مناسب است که قصد دارند در سرور جدید، اکانت جدید بسازند. بنابراین با رقبای جدید خود مبارزه کنید و با استفاده از جم فری فایر قابلیت های بازی خود را ارتقا دهید.

با تغییر سرور گارنا جم فری فایر بیش تری به دست آورید

اگر یک بازیکن حرفه ای فری فایر باشید که در منطقه خود، بهترین است و جم فری فایر زیادی دارد، احتمالا بخواهید مرزها را بشکنید و به سمت مناطق دیگر نیز بروید. البته پیشنهاد می کنیم قبل از ورود به مناطق جديد تر با خرید جم فری فایر قابلیت های خود را افزایش دهید. این یکی از بهترین راهکار ها برای مقابله با برترین های جهان محسوب می شود.

پس برای اینکه بتوانید در منطقه های دیگر بازی کنید؛ به یک برنامه فیلتر شکن یا VPN نیاز دارید تا IP عمومی خود را عوض کنید. برای اینکه به این فیلتر شکن ها متصل بشوید، نیازی نیست کار سختی انجام دهید. فقط باید طبق مراحل بالا، منطقه خود را تعویض کرده و به مقابله با بازیکنان جدیدی بپردازید.

با نصب برنامه و ورود به بازی، منطقه ای به صورت پیش فرض انتخاب می شود. اما با تغيير IP از طریق فیلتر شکن می توانید منطقه خود را عوض کنید. همچنین از طریق خرید نسخه پریمیوم این بازی، تعویض مناطق به صورت دستی امکان پذیر است.

با خرید جم فری فایر آخرین کاراکتر زنده بازی باشید

به وسیله خرید جم فری فایر لباس و سلاح های زیادی را به دست می آورید. در این صورت می توانید با رقیبان خارجی خود بجنگید. بنابراین سعی کنید تا آخرین شخصی باشید که در میدان نبرد زنده مانده و پیروز مسابقه شوید. برای این کار، می توانید از آسان جم به عنوان سایت خرید جم فری فایر نیز کمک بگیرید.

مزایای تغییر سرور گارنا از طریق فیلتر شکن

اکنون که متوجه شدید سرور گارنا بازی فری فایر را چگونه تغییر دهید؛ نوبت به شناخت مزیت های استفاده از VPN می رسد. با استفاده از فیلتر شکن ها، از مزایای زیر بهره مند می شوید:

    • رایگان بودن فیلتر شکن
    • امکان استفاده از VPN به صورت نا محدود
    • قطع نشدن ارتباط با فیلتر شکن به علت استفاده زیاد از آن
    • تغییر سرور و محدودیت های منطقه ای

در بازی Garena Free Fire فقط به بعضی مناطق می توانید دسترسی داشته باشید:

    • Taiwan Singapore
    • Indonesia
    • Thailand
    • India
    • Vietnam
    • Europe
    • Russia
    • Middle East

نکات لازم برای تغییر سرور Garena Free Fire

برای انتخاب سرور مورد نظر در VPN، حتما دقت کنید که آن مکان در بازی نیز موجود باشد. 3 سرور اروپا، آمریکا و سنگاپور در این بازی وجود دارد که توصیه می کنیم سرور اروپا را انتخاب کنید. اما دلیل انتخاب سرور اروپایی چیست؟

محدودیت های زیادی ممکن است در بازی فری فایر ایجاد شود؛ ولی از طریق راه های زیادی قابل حل است. برای مثال همگانی بودن سرور اروپا باعث می شود افراد زیادی به آن دسترسی داشته باشند. البته امکان دارد در زمان تغییر سرور، با مشکل ورود به بازی نیز مواجه شوید. برای حل مشکلات تغییر سرور در این بازی، کافی است طبق مراحل زیر عمل کنید:

۱) قبل از شروع مراحل، بهتر است حافظه پنهان موجود در تلفن همراه خود را کاملا پاک کنید.

۲) وارد بخش تنظیمات شوید.

۳) به قسمت برنامه ها و اعلان ها رفته و وارد بخش همه برنامه ها شوید.

۴) وارد بخش فضای ذخیره سازی شده و پاک کردن فضای ذخیره سازی را انتخاب کنید.

۵) مجدد وارد برنامه گوگل پلی شوید و بازی فری فایر را اجرا کنید.

0 نظر کاربران
بازخوردها
نمایش تمام نظرات
0
لطفاً نظر دهیدx