Rank System فری فایر چیست؟

فری فایر، نام یک بازی اکشن در سبک تیر اندازی است که به دلیل دارا بودن ویژگی های مخاطب پسند، توانسته نظر میلیون ها کاربر را به سمت خود جلب کند. از اصلی ترین زمینه های رقابتی که کاربران بازی فری فایر به آن علاقمند هستند، می توان به رنک سیستم اشاره کرد. سیستمی که با رده بندی هر کدام از بازیکنان، به نقطه تمایزی بین آن ها بدل می شود. در این مطلب، قصد داریم توضیحاتی جامع در مورد سیستم رنک فری فایر برایتان شرح دهیم.

 

توضیحاتی در مورد رنک سیستم

همان طور که می دانید، رده بندی بازیکنان مختلف فری فایر بسته به عملکرد آن ها تغییر پذیر است. به طوری که افراد می توانند با بهبود عملکرد خود در میادین نبرد فری فایر، به جایگاه بهتری در رنک سیستم فری فایر دست پیدا کنند. پیشنهاد ما به شما این است که قبل از آغاز اقداماتی نظیر خرید جم فری فایر و یاد گیری ترفند های فری فایر، حتما اطلاعات کافی در مورد این سیستم رده بندی را به دست بیاورید. آگاهی از نحوه بهبود رتبه در فری فایر، مسلما پروسه این کار را تسهیل می کند و به نوعی نقشه این مسیر را برای شما نمایان می سازد.

رنک بازیکنان حرفه ای  فری فایر

افرادی که چندین سال سابقه بازی در فری فایر را دارند، می دانند که در نسخه های قبلی این بازی کاربران با بیشترین امتیاز در رنک سیستم فری فایر در رتبه Heroic قرار می گرفتند. حرفه و مهارت های بازیکنان رتبه Heroic به قدری زیاد بود که تمام کاربران می دانستند رقابت با بازیکنان این مرتبه بسیار دشوار است؛ چرا که به نوعی بازیکنانی که در این رتبه قرار گرفته بودند، کاملا از بازیکنان دیگر جدا شده و به عنوان کاربرانی بی رقیب در بین بازیکنان دیگر شناخته می شدند. این تمایز به حدی بود که خرید جم فری فایر نیز بی فایده به نظر می رسید.

حال بعد از پی بردن عوامل بازی فری فایر به این موضوع، به نظر می رسد این مشکل به صورت کامل از سیستم رنک بندی فری فایر حذف شده است. به طوری که رتبه جدیدی در سطحی بالاتر از Heroic با نام Grand Master به بازی اضافه شده تا بازیکنان حرفه ای را دسته بندی کند. با این وجود، کاربران می توانند با خیال راحت به میادین نبرد فری فایر بروند و با بازیکنان حرفه ای و ماهر به رقابت بپردازند؛ اگر چه دیگر هیچ برنده از پیش تعیین شده ای وجود ندارد و هر کدام از کاربران می توانند به برنده شدن در مسابقات فری فایر امیدوار باشند.

لیست رنک سیستم فری فایر 2020

 

جدید ترین لیست که از سیستم رنک بندی فری فایر اعلام شده، برای سال 2020 است. همان طور که ذکر کردیم، یک رتبه با سطح بالا تر نسبت به Heroic در فری فایر ابداع شده که بازیکنان حرفه ای این بازی را دسته بندی می کند. به غیر از این موارد، رتبه های سطح پایین تری نیز وجود دارد که هزاران هزار کاربر در توانسته اند خود را تا آن سطح برسانند. در ادامه، لیست رنک سیستم فری فایر بعد از سال 2020 در اختیارتان قرار می گیرد:

    • (Bronze) Bronze I – Bronze II – Bronze III
    • (Silver) Silver I – Silver II – Silver III
    • (Gold) Gold I – Gold II – Gold III – Gold IV
    • (Platinum) Platinum I – Platinum II – Platinum III – Platinum IV
    • (Diamond) Diamond I – Diamond II – Diamond III – Diamond IV
    • Heroic
    • Grand Master

نحوه بهبود رتبه در رنک سیستم فری فایر

برای این که رتبه خودتان در سیستم رنک بندی فری فایر را بهبود ببخشید، باید در مسابقات مختص این سیستم شرکت کنید. فری فایر انواع مختلفی از نبرد ها را در اختیار کاربران قرار داده تا هر کدام بسته به علایق خود در یکی از آن ها حضور پیدا کنند؛ اما فقط عده مشخصی از این مسابقات می تواند روی بهبود رتبه شما در رنک سیستم تاثیر بگذارد. چنانچه بازی فری فایر را تازه نصب کرده اید، بهتر است ابتدا این مسابقات را بشناسید و بیش از همه آن ها را بازی کنید.

در حال حاضر مهم ترین فاکتور هایی که برای بهبود رتبه رنک سیستم مشخص شده اند، تجربیات و مهارت های بازیکنان هستند. هر کدام از بازیکنان در محیط بازی فری فایر، باید به دنبال به دست آوردن این موارد باشند تا به رتبه بالا تری در سیستم رده بندی فری فایر دسترسی پیدا کنند. پیشنهاد می کنیم پیش از این که نا آگاهانه به دنبال بهبود رتبه خود در رنک سیستم باشید، اطلاعاتی کامل در این زمینه به دست آورید و تکنیک های حرفه ای در بازی free fire را یاد بگیرید.

حال که به صورت کامل با رنک سیستم فری فایر آشنا شدید، می توانید از هر راهی برای بهینه سازی عملکرد خود در میادین نبرد فری فایر استفاده کنید. در حال حاضر استفاده از سایت خرید جم فری فایر همچون آسان جم، یکی از محبوب ترین روش ها برای پیشتاز بودن در سیستم رنک بندی فری فایر است.

ثبت نظر

برای ثبت نظر وارد اکانت خود شوید

 • آسان‌جم برای شارژ فوری
 • آسان‌جم برای شارژ ۲۴ ساعته
 • آسان‌جم برای پرداخت ایمن
 • آسان‌جم برای پنل کاربری
 • آسان‌جم برای ضمانت قیمت
 • آسان‌جم برای قدمت ۱۰ ساله