در صورت مشکل در ورود یا ثبت نام بر روی لینک کلیک نمایید. ورود به سایت

Fortnite یا به فارسی قلعه پلیدی یک بازی اکشن است که توسط کمپانی معروف Epic Games خلق شده و در سال 2017 منتشر شده است. اپیک گیم علاوه بر فورتنایت خالق بازی های محبوبی همچون آنریل و چرخ دنده های جنگ نیز است. در بازی فورتنایت یک دنیای تقریبا فانتزی را مشاهده میکنیم که شما در آن باید به نبرد بپردازید. البته گرافیک بالای بازی باعث شده تا دنیای فانتزی فورتنایت قابل قبول تر و دوست داشتنی تر به نظر بیاید.

طراحان بازی فورتنایت تمام تلاش خود را کرده اند تا با توجه به تمام جزئیات برای بازیکنان یک بازی مهیج و دوست داشتنی تولید کنند. در بازی فورتنایت سه بخش اصلی بازی وجود دارد که عبارت اند از:

نجات دنیا – بتل رویال – کریتیو

در بخش نجات دنیا شما به همراه 4 بازیکن دیگر مسئولیت محافظت از پناهگاه ها، بدست آوردن منابع و دفاع از تجهیزات را در مقابل مردگان متحرکی که Husks نامیده میشوند را دارید.

در بتل رویال هم مانند بازی معروف پابجی شما به همراه 99 بازیکن دیگر درون جزیره ای با چتر نجات فرود می آیید، که البته این فرود از یک اتوبوس پرنده است که هیجان بازی را برای شما بیشتر میکند اما در عین حال یک نقشه کوچک برای این بخش طراحی شده است که مزایا و معایب خود را دارند، در واقع در فورتنایت کاملا تلاش براین بوده که شما در یک محیط شلوغ قرار بگیرید! که هیجان بازی را بالا میبرد و متقابلا باعث میشود شما ماجراجویی کمتری نسبت به بازی پابجی داشته باشید.

در این بخش میتوانید به صورت گروهی یا تک نفره با حریفان خود بجنگید و متقابلا از خودتان دفاع کنید. شما باید از نقشه که به شما کمک میکند پیروی کنید و سعی کنید داخل حلقه ای که نقشه به شما نشان میدهد بمانید.

در کریتیو بازیکنان آزادند تا با اجزایی که در اختیار دارند هرچه را میخواهند و حتی در بعضی موارد حالت بازی مورد علاقه خود را بسازند.

در دو حالت اول شما باید برای خود به وسیله کلنگی که در اختیار دارید یک سنگر بسازید و بعد برای رقابت آماده شوید تا بتوانید در نهایت برنده بازی باشید.

در فورتنایت شما میتوانید با سفارشی کردن شخصیت به مبارزتان کیفیت بهتری بدهید. برای مثال با خرید تجهیزات، اسلحه های پیشرفته و لباس شما میتوانید ویژگی های شخصیت خود را ارتقا دهید تا بتوانید در اکثر مبارزه هایتان برنده باشید؛به هر حال این کار میتواند شما را از 99 نفر دیگر که همانند شما در میدان نبرد حضور دارند و در واقع رقبای شما هستند جلو بیاندازد.

خرید تجهیزات در فورتنایت از طریق v bucks فورتنایت امکان پذیر است، همچنین شما با بروز رسانی سلاح های خود شاهد بهبود کیفیت بازیتان و افزایش ماموریت های خود در فورتنایت خواهید بود.

در واقع وی باکس فورتنایت مانند یک راه میانبر برای شما عمل میکند.

همچنین فورتنایت برای شما یک وی باکس استارتر پک آماده کرده است که در آن یک لباس – یک کوله پشتی – و از همه مهمتر 600 وی باکس برای خرید های دیگر شما در بازی وجود دارد که شما میتوانید به آسانی از طریق همین صفحه بر روی بسته خرید استارتر پک فورتنایت کلیک کنید و آنرا تهیه کنید.

و علاوه بر این اپیک گیم برای بازیکنان فورتنایت یک بسته بتل پس فورتنایت نیز آماده کرده است که در هر آپدیت و با شروع هر فصل از بازی یک بسته بتل فورتنایت را در اختیار بازیکنان میگذارد.

همچنین شما میتوانید برای خرید ارزان وی باکس  فورتنایت و همچنین خرید بتل پس فورتنایت از طریق سایت آسان جم بر روی بسته های مورد نظر خود کلیک کرده و پس از ثبت اطلاعات اکانت خود خرید خود را در کوتاه ترین زمان انجام دهید.

0 نظر کاربران
بازخوردها
نمایش تمام نظرات

بازی‌های بیشترآرشیو بازی ها

0
لطفاً نظر دهیدx
()
x