در صورت مشکل در ورود یا ثبت نام بر روی لینک کلیک نمایید. ورود به سایت

Clash Royale (کلش رویال) یک بازی در سبک استراتژیک و ساخته شده توسط SuperCell در سال 2015 برای پلتفرم اندروید و ios معرفی شد. Clash Royale در واقع چهارمین بازی تولید شده توسط سوپرسل است

کلش رویال از همان ابتدا محبوبیت بسیاری در میان طرفداران سبک استراتژیک پیدا کرد و توانست جایگاه خوبی در بازار فروش بدست بیاورد.

در این بازی شما باید با حریف خود از طریق کارت های بازی به مبارزه بپردازید و قلعه ی حریف را از بین ببرید، البته لازم به ذکر است که در هر نبرد شما فقط میتوانید از هشت کارت در عرشه خود استفاده کنید که هرکدام چهار بار به صورت تصادفی به شما پیشنهاد میشوند. البته شما باید بتوانید از کارت ها به نحو احسن استفاده کنید چون در غیر اینصورت هیچ شانسی برای برنده شدن در بازی نخواهید داشت.

شما باید درنهایت پادشاه رقیب خود را سرنگون کنید و هر سه تاج را دریافت کنید و یا در صورت سرنگون کردن شاهدخت حریف یک تاج دریافت کنید؛ تا بتوانید صندوق نهایی را کسب کنید.

همچنین شما باید در همان زمان با یک استراتژی درست با استفاده از سربازان دفاعی، جادو و دیگر کارت های بازی از قلعه ی خود دفاع کنید.

در کلش رویال نیز مانند کلش آف کلنز– دیگر بازی ساخته شده توسط سوپرسل – میتوانید یک کلن بسازید و با دوستان خود در کلن، کارت های بازی را به اشتراک بذارید، البته ساخت کلن مزایای دیگری نیز برای شما دارد که از جمله آن ها میتوان به مبارزه با اعضای دیگر کلن برای یادگیری و ارتقای استراتژی های شما در استفاده از کارت های بازی نام برد.

یکی از نکات مثبت کلش رویال، جم کلش رویال است که به بازی شما سرعت میبخشد و زمان سپری کردن برای فعال شدن یک کارت در میدان نبرد را از بین میبرد، این کار به بهبود روند بازی شما کمک بسیاری میکند. در واقع جم کلش رویال برای شما به یک میانبر قوی است که باعث میشود بازی را به نحو احسن جلو ببرید و برنده باشید.

در کنار این نکات مثبت، جم کلش رویال به شما در خرید کارت ها و یا ارتقاء آن ها به سطح بالاتر نیز کمک میکند.

ما در آسان جم تلاش کردیم تا شما در یک محیط امن خرید جم ارزان کلش رویال را در سریع ترین زمان انجام دهید و بتوانید در میان مدعیان رقابت کلش رویال بمانید.

برای خرید جم ارزان کلش رویال از طریق همین صفحه بر روی بسته مورد نظر کلیک کرده و پس از ثبت اطلاعات اکانت ،خرید خود را تکمیل کنید.

 

 

2 نظر کاربران
بازخوردها
نمایش تمام نظرات
Dark
Dark
10 ماه گذشته

عالی

ویرایش 10 ماه گذشته توسط Dark
Dark
Dark
10 ماه گذشته

.

ویرایش 10 ماه گذشته توسط Dark

بازی‌های بیشترآرشیو بازی ها

2
0
لطفاً نظر دهیدx
()
x