اولین بازی استراتژی بقا است که بر روی تم آخرالزمان یخبندان متمرکز است. مکانیک های شگفت انگیز و جزئیات پیچیده در انتظار کاوش شما هستند!
‏کاهش فاجعه بار دمای جهانی، جامعه بشری را ویران کرده است. کسانی که از خانه های ویران شده خود خارج شده اند، اکنون با مجموعه جدیدی از چالش ها روبرو هستند: کولاک های شرور، جانوران درنده، و راهزنان فرصت طلب که به دنبال شکار ناامیدی خود هستند.
‏به عنوان رئیس آخرین شهر در این زباله های یخی، شما تنها امید برای ادامه حیات بشریت هستید. آیا می توانید با موفقیت بازماندگان را از طریق مصیبت سازگاری با محیط متخاصم و ایجاد مجدد تمدن راهنمایی کنید؟ زمان آن است که شما به این مناسبت برسید!
‏[ویژگی های ویژه]
‏کوره را ارتقا دهید
‏کوره تنها دفاع شما در برابر سرمای بی رحم است. به جمع آوری منابع برای ارتقاء کوره ادامه دهید و همیشه برای شب های طولانی زمستان و کولاک های ناگهانی آماده باشید! این تنها راه برای شماست که می توانید بازماندگان را زنده نگه دارید!
‏کارهای اختصاص دهید
‏بازماندگان خود را به نقش های تخصصی مانند شکارچی، آشپز، هیزم شکن و بسیاری دیگر اختصاص دهید. مراقب سلامتی و شادی آنها باشید و در صورت بیماری آنها را سریعاً درمان کنید!
‏کد را ایجاد کنید
‏این کد ابزاری حیاتی برای بازسازی تمدن و گسترش قلمرو شماست!
‏[بازی استراتژیک]
‏منابع را تصاحب کنید
‏هنوز منابع قابل استفاده بی‌شماری در میدان یخ پراکنده شده‌اند، اما شما در این دانش تنها نیستید. جانوران شرور و دیگر روسای توانا نیز به آنها چشم دوخته اند… جنگ اجتناب ناپذیر است، و شما باید هر کاری که لازم است انجام دهید تا بر موانع غلبه کنید و منابع را از آن خود کنید!
‏تسخیر میدان یخی
‏ برای عنوان قوی ترین با میلیون ها گیمر دیگر از سراسر جهان مبارزه کنید. در این آزمون قدرت فکری و استراتژیک خود، ادعای تاج و تخت خود را مطرح کنید و سلطه خود را بر زباله های یخ زده تثبیت کنید!
‏یک اتحاد بسازید
‏به اعداد قدرت پیدا کنید! اتحادی ایجاد کنید یا به آن بپیوندید و با متحدانی که در کنارتان هستند بر میدان جنگ تسلط پیدا کنید!
‏قهرمانان را استخدام کنید
‏قهرمانان با استعدادها و توانایی های مختلف را برای شانس مبارزه بهتر در برابر سرمای وحشتناک به خدمت بگیرید!
با سران دیگر رقابت کنید
‏از مهارت‌های قهرمانان خود نهایت استفاده را ببرید و با سران دیگر مبارزه کنید تا آیتم‌های کمیاب و شکوه بی‌نهایت را به دست آورید! شهر خود را در صدر رتبه بندی ها قرار دهید و استعداد خود را به جهان ثابت کنید!
‏تکنولوژی توسعه دهید
‏فاجعه یخبندان همه انواع فناوری را از بین برده است. دوباره از صفر شروع کنید و یک سیستم فناوری را بازسازی کنید! هر کسی که پیشرفته‌ترین فناوری‌ها را کنترل می‌کند، بر جهان حکومت می‌کند!

بازی‌های بیشترآرشیو بازی ها