اپ‌های پشنهادی

OSM که کوتاه شده واژه Online Soccer Manager به معنای مدیر فوتبال آنلاین است نام یک بازی به سبک فوتبالی است که در استودیو بازیسازی Gamebasics BV ساخته شده است و شامل تمام لیگ ها، باشگاه های فوتبال و بازیکنان جهان است.

OSM شما را تبدیل به مربی یک تیم فوتبال میکند؛ البته این شما هستید که تیم مورد علاقه خود را در بازی انتخاب میکنید و برای قهرمانی تیم باید تمام تلاش خود را بکنید.

در این بازی انتخاب و خرید بازیکنان بر عهده شماست؛ با کلیک بر روی نام بازیکنان یک لیست به شما نشان داده میشود که در آن نام کامل، سن، تعداد گل های زده و قیمت قرارداد و غیره را به شما نشان میدهد که اگر مایل باشید بازیکن را به تیمتان اضافه کنید باید از طریق خرید با جم osm اقدام کنید که در ادامه به آن میپردازیم.

در این بازی حتی انتخاب تاکتیک ها را هم شما باید انجام بدهید؛ برای مثال اگر خط حمله قوی تری دارید تاکتیک شما در بازی باید بگونه ای باشد که تیم بیشتر بر روی خط حمله تمرکز کند و در مقابل بتواند از پس ضد حمله های تیم حریف هم بر بیاید.

در واقع شما باید ثابت کنید مربی لایقی برای تیم خود هستید، قابلیت های بازیکنان خود را بشناسید و در بهترین شرایط از آنها استفاده کنید، دقیقا مانند یک مربی فوتبال در دنیای واقعی!

شما باید در مسابقات روزانه شرکت کنید تا بتوانید بازیکنان خود را تقویت کرده و در عین حال تاکتیک های خود را برای مسابقات مهم بسنجید.

البته شما میتوانید دوستان خود را در بازی دنبال کرده و با آنها بازی دوستانه انجام دهید.

از بازی مقابل دوستان خود قافل نشوید این به شما برای آمادگی بیشتر اعضای تیم کمک میکند!

همانطور که در بالاتر گفته شد تمام خرید های بازی osm از طریق پرداخت با جم osm انجام میشود، جم osm به شما در مدیریت تیم و خرید بازیکنان مطرح که قابلیت های زیادی دارند و همچنین قوی شدن تیم شما کمک میکند.

برای خرید جم ارزان osm شما میتوانید از طریق همین صفحه بر روی بسته مورد نظر کلیک کرده و بعد از وارد کردن اطلاعات اکانت خود سفارش خود را ثبت کنید.

  • آسان‌جم برای شارژ فوری
  • آسان‌جم برای شارژ ۲۴ ساعته
  • آسان‌جم برای پرداخت ایمن
  • آسان‌جم برای پنل کاربری
  • آسان‌جم برای ضمانت قیمت
  • آسان‌جم برای قدمت ۱۰ ساله