GUNS UP! Mobile یک عنوان اکشن و رقابتی در سبک بازی های استراتژیکی و مدیریتی است که به شدت به علاقه مندان به بازی های مبارزه ای و تاکتیکال پیشنهاد می شود. بازی خط داستانی خاصی ندارد و تمام اتفاقات داستانی آن در رابطه با یک جنگ تمام عیار در سطح جهان است.

کشورهای قدرتمند دنیا درگیر یک جنگ جهانی شده و شما در نقش فرمانده ارتش یکی از این کشورها هستید که باید برای پیروزی در میدان نبرد تلاش کند. کار شما مدیریت نیروها، ساخت و توسعه ابزارهای جنگی و تجهیزات نظامی است.

GUNS UP! Mobile یک بازی آنلاین است که در آن شما می توانید با دیگر بازیکنان از سراسر جهان به صورت اینترنتی بازی کنید و در نبردهای بسیار مهیج و نفس گیر شرکت کنید. این نبردها در قالب رقابت های PvP طراحی شده اند و سطح هیجان بسیار بالایی دارند.

GUNS UP! Mobile بخشی جذاب با عنوان Alliance Wars دارد که در آن شما می توانید با دوستان خود متحد شده و در نبردهای گروهی شرکت کنید. لازمه کسب موفقیت و پیروزی در جنگ های حساس پیش رو، استفاده از قوه استراتژیکی است.

شما می بایست یک پایگاه نظامی بسازید و از نیروها و تجهیزات متنوع برای قدرتمندتر کردن این پایگاه استفاده کنید. شما می توانید از منابعی که در اختیار دارید برای به خدمت گرفتن نیروها یا ابزارهای جنگی مختلف استفاده کرده و یا از آن ها برای ارتقاء نیروهایتان استفاده کنید. المان های متعدد در طراحی های GUNS UP! Mobile باعث شده تا این بازی یک عنوان چندمنظوره باشد و بتواند نه فقط علاقه مندان به بازی های استراتژیکی، بلکه دوست داران بازی های اکشن و جنگی را نیز حسابی به وجد بیاورد.

بازی‌های بیشترآرشیو بازی ها