اپ‌های سوپرسل

بیشتر

اپ‌های پشنهادی

بوم بیچ (Boom Beach) یک بازی در سبک  بازی های استراتژیکی است که توسط کمپانی محبوب SUPERCELL در سال 2014 به صورت جهانی برای تلفن های همراه عرضه شد. کمپانی سوپر سل پس از موفقیت چشمگیر بازی های Clash of Clans و HayDay بازی بوم بیچ را وارد بازار رقابت کرد و توانست قابلیت های خود را در ساخت بازی های استراتژیکی به رخ رقیبان بکشد.

در ابتدای بازی بوم بیچ شما صاحب یک جزیره هستید که شما باید به وسیله سربازان و قایق هایتان از آن محافظت کنید و منابع خود را نیز افزایش دهید. آماده سازی پایگاه خود در بوم بیچ از اهمیت ویژه ای برخوردار است که باعث میشود در هنگام حمله دشمن، شما آسیب کمتری ببینید و راحت تر از جزیره تان دفاع کنید. همچنین در اطراف شما جزیره هایی وجود دارد که شما باید به آنها حمله و منابع آنها را غارت کنید، برده ها را آزاد کرده و سپاه خود را بزرگتر کنید. و یا باید به جزایر منابع حمله کرده وآنها را به تملک خود در بیاورید و در مقابل حمله بقیه بازیکنان از آن محافظت کنید!

جم یا همان الماس در بوم بیچ نقش بسیار مهمی را ایفا میکند. شما باید برای خرید منابع خود مثل طلا، چوب، آهن و سنگ از الماس بوم بیچ استفاده کنید، و الماس بوم بیچ میتواند در سرعت بخشیدن به ساخت و سازها و آموزش نیرو های نظامی به شما کمک میکند.

وبسایت آسان جم با فراهم کردن محیطی امن برای خرید جم ارزان بوم بیچ به شما این امکان را میدهد که بتوانید با سرعت بیشتری بازی خود را جلو ببرید و با دوستان خود رقابت کنید.

برای خرید فوری جم بوم بیچ میتوانید از طریق همین صفحه مراحل زیرانجام دهید:

  • بر روی بسته مورد نظر خود کلیک کنید.
  • در صفحه ای که برای شما باز میشود اطلاعات اکانت خود وارد کنید.
  • سپس وارد صفحه پرداخت شده تا خرید شما تکمیل شود.

 

راهنمایی سفارش گذاری

آسان جم با توجه به اعتماد شما دوستان از معتبر ترین وبسایت های خرید جم Boom Beach بوده و اطلاعات شما را محفوظ نگه داشته , لطفا به هیچ عنوان اطلاعات خود از قبیل نام کاربری و رمز عبور بازی در اختیار افراد تازه کار و سایتهای متفرقه قرار ندهید . چرا که ممکن است از اکانت و اطلاعات شما سوء استفاده شده و عواقب ناخوشایندی برای شما به همراه داشته باشد .

امروزه کاربران علاقه مند به این بازی علاوه بر جم Boom Beach مشغول انجام بازی های دیگر این شرکت سازنده اند. شرکت سوپرسل اپ های جم Boom Beach جم بازی Clash Mini جم Brawl stars جم Clash of clans جم clash royale جم Hay Day کوین اسکواد باسترز - Squad Busters را نیز ساخته ک طرفداران بسیاری در سراسر دنیا دارد و شما میتوانید سکه های این اپ ها رو از آسان جم خریداری کنید.

با استفاده از حساب کاربری خود در سایت آسان جم میتوانید با کارت های عضو شبکه شتاب به راحتی جم Boom Beach خریداری کنید و در کوتاه ترین زمان به ایمن ترین روش اکانت شما شارژ خواهد شد.

تمامی قیمت محصولات جهانی بوده و ما در آسان جم هر چند ساعت یک بار قیمت ها را با دلار روز بررسی و آپدیت میکنیم تا نگران این موضوع نباشید و برای سفارش جم Boom Beach ما سعی کرده ایم با کمتری سود ممکن و نزدیک ترین قیمت به قیمت جهانی برای شما سفارشات را ثبت و اکانت شما را شارژ کنیم ، توجه داشته باشید فریب کلاهبرداران را نخورید و قیمت های فوق ارزان تله ای برای اکانت شما می باشد.

  • blank آسان‌جم برای شارژ فوری
  • blank آسان‌جم برای شارژ ۲۴ ساعته
  • blank آسان‌جم برای پرداخت ایمن
  • blank آسان‌جم برای پنل کاربری
  • blank آسان‌جم برای ضمانت قیمت
  • blank آسان‌جم برای قدمت ۱۰ ساله