اپ‌های پشنهادی

انتقام سلاطین (revenge of sultans) یک بازی در سبک استراتژیک است که توسط کمپانی مگنت گیم معرفی شده، این بازی به نبرد صحرا نشینان نیز معروف است. انتقام سلاطین توانسته تبدیل به یک رقیب قوی برای کلش آف کلنز در میان طرفداران سبک استراتژی شود.

همانطور که از اسم بازی مشخص است شما در بازی به یک پادشاه عرب تبدیل میشوید که باید از قلمرو خود در برابر چالش هایی که در بازی برایتان ایجاد میشود دفاع کنید. شما باید اقتدار خودتان را به مردم سرزمینتان معرفی کنید و آرامش را به سرزمین های تحت حاکمیت خود برسانید.

این وظیفه شماست که تا حد توان از یک استراتژی درست برای جمع آوری منابع و آموزش نیروهای نظامیتان بهره ببرید تا در نهایت بتوانید در مقابل حملات دشمنان  و بیگانگان پیروز میدان باشید. همچنین میتوانید از متحدین و دوستان خود هم کمک بگیرید و قلمروتان را افزایش دهید.

انتقام سلاطین به شما امکان شخصی سازی بازی را میدهد. در واقع شما باید متناسب با مرحله ای که در آن قرار دارید سلاح و لباس شخصیت خود را ارتقاء دهید، این کار باعث میشود شما بتوانید سریع تر پیشرفت کنید و کیفیت بازی خود را بهبود دهید. برای این کار شما احتیاج به سکه بازی انتقام سلاطین دارید.

همچنین انتقام سلاطین برای بازیکنان خود پک هایی آماده کرده است که شامل تعدادی سکه و ابزار مورد نیاز بازیکنان است. در واقع خرید یک پک انتقام سلاطین میتواند بیشتر نیازهای شما را در بازی برطرف کند. شما میتوانید برای خرید پک انتقام سلاطین از طریق همین صفحه بر روی بسته مورد نظر خود کلیک کرده و فرآیند تکمیل را خرید کنید.

برای خرید سکه ارزان انتقام سلاطین هم میتوانید در همین صفحه مراحل زیر را انجام دهید:

  • بر روی بسته مورد نظر خود کلیک کنید.
  • در صفحه ای که برای شما باز میشود اطلاعات اکانت خود را وارد کنید.
  • سپس وارد صفحه پرداخت شده تا خرید شما تکمیل شود.

اگر آنقدر شیفته این بازی و سبک آن شده‌اید که به دنبال بازی های مشابه آن می‌گردید، حتما پیشنهادات ما را امتحان کنید. یکی از این پیشنهادات، بازی معروف و مشهور کلش آف کلنز است. در این بازی بر خلاف بازی انتقام سلاطین که سکه پول رایج بازی است، جم پول بازی به حساب می‌آید؛ پس خرید جم کلش اف کلنز برای پیشرفت در این بازی لازم است.

بازی بعدی که به شما معرفی می‌کنیم، بازی کلش رویال است. این بازی نیز مشابه کلش آف کلنز، استراتژیک و جنگی است. در این بازی نیز برای پیشرفت و آپدیت کردن‌ نیروها، ساختمان‌ها و ذخایر منابع نیاز به جم دارد. پس برای این بازی نیز خرید جم کلش رویال لازم است.

بازی هاستل کستل نیز بازی‌ای مشابه انتقام سلاطین است هم از نظر سبک استراتژیک و اکشن و هم از نظر داستان بازی! در بازی هاستل کستل شما صاحب یک قلعه هستید که باید به طور کامل آن را اداره کنید. هر اتاقی که لازم است ساخته شود، هر نیرویی که لازم است تعلیم داده شود و هر آپدیتی که باید انجام شود نیاز به صبر دارد. اگر به هر دلیلی نمی‌توانید صبر کنید باید جم خرج کنید. پس حتما باید اقدام به خرید جم هاستل کستل کنید.

راهنمایی سفارش گذاری

آسان جم با توجه به اعتماد شما دوستان از معتبر ترین وبسایت های خرید سکه Revenge of Sultans بوده و اطلاعات شما را محفوظ نگه داشته , لطفا به هیچ عنوان اطلاعات خود از قبیل نام کاربری و رمز عبور بازی در اختیار افراد تازه کار و سایتهای متفرقه قرار ندهید . چرا که ممکن است از اکانت و اطلاعات شما سوء استفاده شده و عواقب ناخوشایندی برای شما به همراه داشته باشد .

امروزه کاربران علاقه مند به این بازی علاوه بر سکه Revenge of Sultans مشغول انجام بازی های دیگر این شرکت سازنده اند.

با استفاده از حساب کاربری خود در سایت آسان جم میتوانید با کارت های عضو شبکه شتاب به راحتی سکه Revenge of Sultans خریداری کنید و در کوتاه ترین زمان به ایمن ترین روش اکانت شما شارژ خواهد شد.

تمامی قیمت محصولات جهانی بوده و ما در آسان جم هر چند ساعت یک بار قیمت ها را با دلار روز بررسی و آپدیت میکنیم تا نگران این موضوع نباشید و برای سفارش سکه Revenge of Sultans ما سعی کرده ایم با کمتری سود ممکن و نزدیک ترین قیمت به قیمت جهانی برای شما سفارشات را ثبت و اکانت شما را شارژ کنیم ، توجه داشته باشید فریب کلاهبرداران را نخورید و قیمت های فوق ارزان تله ای برای اکانت شما می باشد.

  • blank آسان‌جم برای شارژ فوری
  • blank آسان‌جم برای شارژ ۲۴ ساعته
  • blank آسان‌جم برای پرداخت ایمن
  • blank آسان‌جم برای پنل کاربری
  • blank آسان‌جم برای ضمانت قیمت
  • blank آسان‌جم برای قدمت ۱۰ ساله