معرفی کارت های عرشه ماینر دارت گوبلین در کلش رویال

بازی کلش رویال یکی از بازی هایی است که در سال های اخیر توانسته نظر بسیاری از گیمر های مطرح جهان را به خود جلب نماید. این بازی دارای قسمتی به نام عرشه ماینر دارت گوبلین است که بازیکنان مختلف در این عرضه با یکدیگر به نبرد می پردازند.

این نبرد میان بازیکنان می تواند برنده را میان آن ها مشخص کند. امکانات مختلفی در این عرشه در اختیار بازیکنان قرار می گیرند. در ادامه مقاله می خواهیم عرشه ماینر دارت گوبلین را در بازی کلش رویال به شما معرفی کنیم.

عرشه ماینر دارت گوبلین در بازی کلش رویال چه نقشی دارد؟

عرشه ماینر دارت گوبلین در بازی کلش رویال نقش میدان نبرد را برای بازیکنان دارد. بازیکنان در این عرشه به صورت دوتایی یا چندتایی به نبرد با هم می پردازند. بازیکنان باید تمام تلاش خود را کنند از برج های خود محافظت کنند و همزمان به برج های طرف مقابل حمله کنند. برنده کسی است که بتواند بیشترین محافظت را از برج های خود کرده و بیشترین آسیب را به برج های حریف بزند.

نبرد در این میدان به وسیله کارت های مخصوصی صورت می گیرد که این بازی در اختیار بازیکنان خود قرار می دهد. استراتژی هر بازیکن در نحوه استفاده از این کارت ها باعث پیروزی و یا شکست او می شود. بنابراین بازیکنان باید سعی کنند از این کارت ها نهایت استفاده را ببرند.

معرفی کارت های عرشه ماینر دارت گوبلین در بازی کلش رویال

کارت های موجود در عرشه بازی کلش رویال بسیار مختلف و متنوع می باشند. در واقع هر یک از این کارت ها کار خاصی را انجام می دهد. با خرید رویال پس کلش رویال می توانید دسترسی خود را به این کارت ها افزایش دهید. در ادامه به معرفی مهم ترین انواع این کارت ها می پردازیم.

کارت Miner در بازی کلش رویال

این کارت در بازی کلش رویال بسیار ضروری می باشد و عرشه ماینر دارت گوبلین بدون آن کامل نمی شود. با استفاده از این کارت می توان در زیر عرشه تونل هایی ایجاد کرد و از طریق راه زیر زمینی به برج های دشمن رسید. این گونه نابود کردن برج ها بسیار آسان تر خواهد شد. با خرید رویال پس کلش رویال می توانید قدرت این کارت را افزایش دهید و احتمال پیروزی خود را بالا ببرید.

کارت Dart Goblin در بازی کلش رویال

این کارت در بازی کلش رویال به تازگی به بازیکنان ارائه شده است. با استفاده از این کارت می توانید دارت های فوق العاده قوی پرتاب کنید تا بتوانید دشمن خود را شکست دهید. همچنین این کارت می تواند باعث افزایش قدرت دفاعی شما شده و از برج های شما محافظت کند.

کارت InfeRno Tower در کلش رویال

این کارت نقش مهمی در توان دفاعی شما در بازی کلش رویال دارد. این کارت می تواند استقامت برج های شما را به شدت افزایش داده و میزان استحکام آن ها را بالا ببرد. با خرید رویال پس کلش رویال می توانید توانایی این کارت را بالا ببرید.

نقش کارت Valkyrie در عرشه ماینر دارت گوبلین

این کارت نقش تهاجمی را در بازی کلش رویال ایفا می کند. این کارت می تواند به همراه تبر چرخش فوق العاده سریع و قدرتمندی ایجاد کند. این تهاجم باعث نابودی ارتش حریف می شود.

کارت Mega Minion در بازی کلش رویال چیست؟

این کارت جز کارت های هوایی در بازی کلش رویال می باشد. هزینه این کارت سه اکسیر است و می تواند تکیه گاه خوبی برای سرباز های جنگنده در این بازی باشد. امگا مینیون میتواند آسیب های بسیار قوی به دشمن وارد سازد. با خرید رویال پس کلش رویال می توانید این کارت را نیز به دست بیاورید.

Skeleton Army در کلش رویال

همانطور که از اسم آن پیداست این کارت لشکری از اسکلت ها در بازی کلش رویال می باشد. لشکر اسکلت برای منحرف کردن لشکر دشمن و نابودی آن ها در عرشه ماینر دارت گوبلین استفاده می شود.

استفاده از کارت Fireball در عرشه ماینر دارت گوبلین

فایربال به معنی توپ آتشین است. این کارت در کلش رویال برای نابود کردن حریفان به کار می رود و قدرت بسیار بالایی نیز دارد. این توپ می تواند قوی ترین دشمنان را نیز از پای در بیاورد.

Zap در عرشه ماینر دارت گوبلین بازی کلش رویال

نقش این کارت در بازی کلش رویال ضعیف کردن دشمن و کاهش سلامتی آن ها و آسیب پذیر کردن آن ها می باشد. با خرید رویال پس کلش رویال می توانید از این کارت با قدرت بیشتری استفاده نمایید.

خرید جم کلش رویال

خرید رویال پس برای بازی کلش رویال از طریق سایت های معتبر ایرانی در اختیار کاربران ایرانی قرار می گیرد. با خرید رویال پس می توانید مقدار زیادی جم را به حساب شخصی خود در بازی وارد کنید. جالب است بدانید که این سایت ها همانند واسطه برای شما عمل می کنند. زیرا خرید به صورت مستقیم از بازی مورد نظر امکان پذیر نمی باشد. سایت های فروش جم، این امکان را در اختیار شما قرار می دهند. جم رویال کلش در بسته های مختلفی و در قیمت های متفاوتی به فروش می رسند.

مزایای خرید رویال پس در بازی کلش رویال

خرید رویال پس در بازی کلش رویال می تواند مزایای زیادی به همراه داشته باشد. یکی از این مزیت ها این است که خرید جم کلش رویال به شما کمک می کند تا بتوانید در میدان جنگ قوی تر عمل کنید. هر چه میزان جم های شما بیشتر باشد، توانایی شما در بازی افزایش می یابد. زیرا می توانید از امکانات متعدد بازی بهره ببرید. مسلما هر چه سطح شما در بازی بالاتر می رود، سطح قدرت دشمنان نیز بالاتر می رود. بنابراین بدون خرید کلش رویال نمی توانید کاری از پیش ببرید.

ثبت نظر

برای ثبت نظر وارد اکانت خود شوید

  • آسان‌جم برای شارژ فوری
  • آسان‌جم برای شارژ ۲۴ ساعته
  • آسان‌جم برای پرداخت ایمن
  • آسان‌جم برای پنل کاربری
  • آسان‌جم برای ضمانت قیمت
  • آسان‌جم برای قدمت ۱۰ ساله