سیزن 4 جدیدترین کالاف دیوتی موبایل

blank

شرکت اکتیویژن یعنی سازنده بازی کالاف دیوتی موبایل به تازگی از سیزن 4 جدیدترین کالاف دیوتی موبایل رونمایی کرده است که طرفداران این بازی را با هیجان زیادی مواجه می ‌کند. در این مطلب به ویژگی ‌های جدید این بازی و نحوه خرید سی پی کالاف دیوتی از بهترین فروشگاه می ‌پردازیم.

ویژگی ‌های جدید سیزن 4 کالاف دیوتی موبایل

فصل 4 کالاف دیوتی از تاریخ 8 اردیبهشت 1401 در دسترس قرار گرفته و ویژگی ‌های جدیدی به بازی اضافه کرده است. علاوه بر آیتم ‌های جدید، مکان ‌های جدیدی نیز در سیزن4 به بازی افزوده می ‌شوند. در این سیزن دو نقشه محبوب کالاف یعنی Satelite از نسخه کلد وار و Khandar Hideout از مدرن وارفار به بازی افزوده شده ‌اند. همچنین در این فصل اپراتورهای جدید، سلاح ‌های جدید، بلورپرینت، چارم ها و بتل پس جدید در اختیار بازیکنان قرار گرفته که در ادامه به آنها نیز می ‌پردازیم.

البته برای بهره مندی از تمام مزایا و ویژگی ‌های منحصر به فرد بازی کالاف موبایل، باید از سی پی کالاف دیوتی  استفاده کرد. مهم ‌ترین ویژگی ‌هایی که سیزن 4 کالاف به بازی اضافه می ‌کند شامل:

 • حالت بازی

مهم ‌ترین ویژگی که در سیزن 4 به بازی کالاف دیوتی اضافه شده است، حالت Sandstorm است که در بتل رویال دیده می ‌شود. بتل رویال برای بازیکنان حرفه ‌ای کالاف به عنوان اصلی ‌ترین قسمت بازی شناخته می ‌شود که اضافه شدن یک استثنایی به عنوان یک هدیه به حساب بیاید. در حالت Sandstorm یک طوفان شن به صورت تصادفی در نقاطی از نقشه ظاهر می ‌شود. بازیکنان باید از ورود به طوفان شن اجتناب کنند و برای رسیدن به آیتم ‌های ویژه موجود در بازی، از این چالش آب و هوایی سالم فرار کنند.

 • رویدادها

در این فصل رویداد جدیدی به نام چشم طوفان به بازی اضافه می ‌شود که یک چالش برای بازیکنان حرفه ‌ای به حساب می ‌آید. در این رویداد یک طوفان شن غیر عادی وارد مرکز نقشه بازی می ‌شود و بر روی استخراج نفت در بازی تاثیر می ‌گذارد. نیروهای دشمن در این بازی از طوفان استفاده کرده و در مناطق کلیدی نفت استخراج می ‌کنند. شما و هم گروهی ‌هایتان در این رویداد باید با سایر بازیکنان درگیر شوید و مناطق کلیدی را پس بگیرید.

علاوه بر این، رویداد جدید دیگری به نام Ground war در این فصل در نظر گرفته شده است که یک حالت چند نفره به همراه وسایل نقلیه متنوع است و کسانی که مدرن وارفار را بازی کرده ‌اند با آن آشنایی دارند.

یک حالت تورنومنت جدید هم در نظر گرفته شده است که با انجام چالش ‌های آن آیتم ‌ها و جایزه ‌های مختلفی در اختیار شما قرار می ‌گیرد. شایسته ذکر است که برای استفاده از تمام ویژگی ‌های سیزن 4 نیز باید به اندازه کافی سی پی کالاف موبایل تهیه کنید.

blank

·        امکانات جدید سیزن 4 کالاف

همانطور که گفتیم علاوه بر حالت ‌های جدید، آیتم ‌ها و امکاناتی در اختیار بازیکنان قرار می ‌گیرد که تنوع قابل توجهی به نظر می ‌آید. در ادامه در رابطه با امکانات جدید سیزن 4 کالاف دیوتی صحبت می ‌کنیم.

·        اپراتور جدید سیزن 4

وجود یک اپراتور جدید علاوه بر سایر اپراتورهایی که تا کنون با آن بازی کرده ‌اید، شاید یکی از خوشحال کننده ‌ترین اتفاقات سیزن 4 بازی کالاف است. این اپراتور نوعی سگ نگهبان است که با بو کشیدن موقعیت دشمنان را شناسایی کرده و حتی قابلیت از بین بردن آنها را نیز دارد.

·        سلاح ‌های جدید سیزن 4

در سیزن 4 بازی کالاف دیوتی سلاح ‌های جدید Koshka و Kali Sticks به عنوان سلاح جدید رونمایی می ‌شوند که در رقابت ‌های بتل پس در اختیار شما قرار می ‌گیرند. بنابراین برای بهره مندی بیشتر از این امکانات نیز باید برای خرید سی پی کالاف موبایل اقدام کنید.

 • پرک ‌های جدید سیزن 4

علاوه بر سلاح ‌ها و آیتم ‌های جدیدی که در فصل 4 بازی در اختیار شما قرار می ‌گیرند، پرک ‌های جدید نیز به لیست شما اضافه می ‌شوند.

 • مپ ‌های جدید سیزن 4

مپ Satellite

این مپ نیز مختص سیزن 4 کالاف دیوتی است که  در تیزر فصل چهارم نشان داده شده است. مپ Satellite را می ‌توان به عنوان یکی از پرطرفدارترین مپ ‌های بازی کالاف دیوتی معرفی کرد.  در صورتی که قصد دارید از این مپ حرفه ‌ای در طول بازی خود استفاده کنید، توصیه می ‌کنیم از CP کالاف بهره ببرید و بازی پر هیجان ‌تری تجربه کنید.

مپ Koshka

این مپ نیز بسیار پرطرفدار است و اسلحه ‌های زیادی را در اختیار شما قرار می ‌دهد. علاوه بر این مپ مورد استفاده در ایونت بتل پس نیز همین نقشه است.

مپ Khandar Hideout

همانطور که گفتیم این مپ از مپ ‌های چند نفره بازی کالاف دیوتی موبایل است که مخفی گاه ‌های زیادی را در خود جای داده و برای کسانی که با مدرن وارفار بازی کرده ‌اند آشناست. این مپ ابعاد متوسطی دارد و یک آب و هوای خشک و کویری در اختیار بازیکنان می ‌گذارد که برای بازی در فصل تابستان مناسب است.

چرا خرید CP کالاف دیوتی موبایل لازم است؟

منظور از سی پی کالاف دیوتی ارزهای رایج در بازی کالاف دیوتی است که امکان استفاده از ویژگی ‌ها و امکانات ویژه بازی را در اختیار شما قرار می ‌دهد. اگرچه کالاف دیوتی یک بازی رایگان است اما اگر CP کالاف تهیه کنید، سریع ‌تر رشد می ‌کنید، به یک بازیکن حرفه ‌ای تبدیل می ‌شوید و لذت بیشتری از بازی کالاف دیوتی احساس می ‌کنید.

با توجه به رونمایی از سیزن 4 کالاف و امکانات جدید، شما می ‌توانید با استفاده از سی پی کالاف دیوتی موبایل از امکانات بیشتری بهره مند شوید. امکاناتی مثل:

 • خصوصی سازی تمام عناصر داخل کالاف دیوتی موبایل مثل کاراکترها، لباس ‌ها، سلاح ‌ها و سایر آیتم ‌های موجود در بازی
 • به روزرسانی سریع ‌تر آیتم ‌های قدمی و خرید آیتم ‌های کاربردی جدید
 • حرفه ‌ای به نظر رسیدن در مقایسه با سایر بازیکنان
 • استفاده از تمام امکاناتی که سازنده بازی در نظر گرفته است

نظرات و انتظارات از سیزن 4 کالاف دیوتی موبایل

سیزن 4 کالاف دیوتی موبایل به عنوان یکی از پرانرژی‌ترین و پرانگیزه‌ترین سیزن‌های این بازی معرفی شده است. این بخش به بررسی بازخوردها و نظرات مختلف جامعه از این سیزن می‌پردازد و نقدها و انتظارات حرفه‌ای بازیکنان را در نظر می‌گیرد.

یکی از نکات مهمی که در این سیزن 4 بیان شده است، افزایش تنوع و جذابیت ایونت‌ها و چالش‌ها است. بازیکنان حرفه‌ای انتظار دارند که ایونت‌ها با چالش‌های جذابی همراه باشند و تاکتیک‌های جدیدی را در میدان بازی تجربه کنند. این امر به گسترش تنوع استراتژی‌ها و بهبود امکانات بازیکنان کمک خواهد کرد.

همچنین، بازخوردها نشان می‌دهد که بازیکنان از افزایش اسلحه‌ها و تجهیزات جدید در سیزن 4 بسیار خوشحال هستند. توسعه و به‌روزرسانی‌های انجام‌شده در این زمینه به بازیکنان امکان مدیریت بهتر تجهیزات خود و تجربه بازی هوشمندانه‌تر را می‌دهد.

با این همه، انتظارات بازیکنان حرفه‌ای نیز بالاست و انتظار می‌رود که توسعه‌دهندگان بازی در مسیری که از پیش تعیین شده است، پیش بروند و به نیازهای جامعه بازیکنان را رفع کنند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیزن 4 کالاف دیوتی موبایل و CP کالاف، توصیه می ‌کنیم با ما ارتباط برقرار نمایید.

blank

ثبت نظر

برای ثبت نظر وارد اکانت خود شوید

 • blank آسان‌جم برای شارژ فوری
 • blank آسان‌جم برای شارژ ۲۴ ساعته
 • blank آسان‌جم برای پرداخت ایمن
 • blank آسان‌جم برای پنل کاربری
 • blank آسان‌جم برای ضمانت قیمت
 • blank آسان‌جم برای قدمت ۱۰ ساله