در صورت مشکل در ورود یا ثبت نام بر روی لینک کلیک نمایید. ورود به سایت

 PlayerUnknown’s Battlegrounds  یا به اختصار PUBG یک بازی آنلاین و در سبک اکشن است که توسط Tencent  برای سیستم عامل های اندروید و ios ساخته شده است.

در هر بازی شما در مقابل 99 بازیکن دیگر قرار خواهید گرفت که با استفاده از چتر نجات بر روی جزیره ای فرود می آیید که باید بتوانید در زمان مشخص به منطقه ای که بازی بر روی نقشه مشخص کرده برسید و علاوه برتلاش برای رساندن خود به این منطقه باید یک استراژدی برای از بین بردن بازیکنان دیگر نیز داشته باشید.

با شروع بازی، شما به لابی وارد می شوید که میتوانید در آن طیف کاملی از تنظیمات را تغییر دهید، نوع بازی خود را انتخاب کنید، ادعای پاداش کنید و موجودی پول پابجی خود را مدیریت کنید.

همچنین این امکان به شما داده میشود که در حین بازی سبک دوربین را در حالت سوم شخص (TPP) یا اول شخص(FPP) انتخاب کنید که هرکدام مزایا و معایب خود را در حین بازی دارد.

چه در یک تیم بازی کنید چه به صورت تکی نکاتی برای کمک به شما در بازی وجود دارد:

لباس: لباس شخصیت شما باید به صورت تاکتیکی انتخاب شود تا به نحوه بازی و مبارزه شما کمک کند. در پابجی شما ازلباس زیر شروع میکنید، اما میتوانید لباس ها را با پول پابجی خرید کنید و یا میتوانید با کسب سکه یا (BP) لباس شخصیت خود را تهیه کنید.

لحظه ی پرش خود را از هواپیما انتخاب کنید: PUBG مسیر هواپیما را از طریق نقشه ترسیم میکند و همچنین به شما می گوید که چند نفر در هواپیما باقی مانده اند، بنابراین شما یک ایده ای کلی درباره توزیع افراد در سراسر نقشه دارید. با استفاده از این اطلاعات میتوانید نقطه INFIL خود را انتخاب کنید.

نقشه: نقشه بهترین دوست شماست زیرا مناطق امن بازی را به شما نشان میدهد.

اسلحه های مناسب برای مبارزه: سلاح های موجود در پابجی مانند اسلحه ها دنیای واقعی کار میکنند.اسلحه ها و تپانچه ها فقط برای برد کوتاه مناسب هستند. SMG برای فضاهای محصور و وقتی میخواهید آتش سوزی ایجاد کنید مناسب است.شما باید  برای ارتقای سلاح ها و پیشرفت در بازی UC پابجی داشته باشید.

کوله پشتی: کوله پشتی خود را همیشه از وسایل مورد نیاز پر کنید نه از وسایل غیر ضروری. شما باید وسایلی که در هنگام مبارزه به برد شما کمک میکند داخل کوله پشتی نگه داری کنید.

تعویض مناظر بر روی اسلحه خود: شما در بازی به طور خودکار مناظر را به برخی از تفنگ ها اضافه خواهید کرد اما شما این امکان را دارید که یک اسلحه خاص را به لوازم جانبی دیگری مجهز کنید، تجهیز اسلحه ها احتیاج به پول پابجی دارد. مثلا دامنه 6X را بر روی سلاح های 7.62 میلی متری قرار دهید، زیرا قدرت و برد بیشتری دارد بنابراین برای تیراندازی بهتر است. برای SMG از بزرگنمایی خودداری کنید آنها فقط در نبرد های نزدیک کاربرد دارند و دید 8 برابر فقط به تفنگ های تیراندازی در خفا متصل می شوند.

اگر بتوانید تمام نکات بالا را رعایت کنید میتوانید برنده مبارزه باشید و در نهایت به مراحل بالاتر برسید.

در هر مرحله برای پیشرفت شما احتیاج دارید متناسب با مرحله ای که در آن قرار دارید سلاح و لباس شخصیت خود را ارتقا دهید، برای ارتقای اسلحه ها و لباس ها شما باید از یوسی پابجی استفاده کنید.

برای خرید یوسی ارزان پابجی میتوانید از طریق همین صفحه مراحل زیر انجام دهید:

  • بر روی بسته مورد نظر خود کلیک کنید.
  • در صفحه ای که برای شما باز میشود اطلاعات اکانت خود را به طور صحیح وارد کنید.
  • سپس وارد صفحه پرداخت شده تا خرید شما تکمیل شود.

همچین میتوانید برای خرید یوسی فوری پابجی از طریق همین صفحه بر روی خرید فوری کلیک کرده و از تجربه شارژ فوری اکانت خود لذت ببرید.

1 نظر کاربران
بازخوردها
نمایش تمام نظرات
9114260926
9114260926
8 ماه گذشته
امتیاز من به محصول :
     بازی‌های بیشترآرشیو بازی ها

1
0
لطفاً نظر دهیدx
()
x