کنفرانس لغو شده‌ی GDC 2020 در کانال توییچ آن منتشر می‌شود

پس از به تعویق افتادن کنفرانس GDC 2020 به علت شیوع ویروس کرونا، قرار است دو بخش اصلی این برنامه به صورت آنلاین برگزار شود.

اخیرا به خاطر همه‌گیر شدن ویروس کرونا رویدادهای مختلف درحال لغو شدن هستند و برگزارکنندگان از اجتماع مردم خودداری می‌کنند. هفته‌ی آینده در ۲۶ اسفند تا ۱ فروردین (۱۶ تا ۲۰ مارس) گفتگوهای از پیش ضبط شده‌ی GDC، که قرار بود در کنفرانس حضوری اتفاق بیافتد، در کانال توییچ این برنامه منتشر خواهد شد. خبر خوب این است که این گفتگوها هر روز به مدت هشت ساعت، از ۹ صبح تا ۵ بعدازظهر پخش می شوند و محتوای آن‌ حاوی برنامه‌های بازیسازان برای توسعه‌ی عناوین و صحبت درمورد بازی‌های کلاسیک خواهد بود. قطعا تمامی این گفتگوها به صورت آنلاین پخش نمی‌شوند و برنامه‌ی زمانی دقیق GDC 2020 به زودی منتشر خواهد شد.

در اطلاعیه‌‌ی منتشر شده، تمامی مصاحبه‌های GDC 2020 به صورت رایگان در GDC Vault در دسترس خواهد بود و بسیاری از آن‌ها به زودی در کانال یوتیوب این رویداد قرار می‌گیرد. بخش دیگر این برنامه، بخش IGF و جوایز خواهد بود که به بررسی بازی‌های مستقل سال گذشته می‌پردازد.

GDC 2020 تنها یکی از رویدادهای لغو شده‌ی اخیر به علت ویروس کرونا محسوب می‌شود و برهم خوردن آن خسارت زیادی برای عوامل این برنامه ایجاد کرده است. بازیسازان و عوامل این رویداد قرار است مبلغ بلیط‌های پرداخت شده‌ توسط شرکت کنندگان را عودت دهند.

چرا بسیاری از مشتریان آسان جم را انتخاب می کنند؟

خرید مستقیم و بی واسطه؛ این ویژگی آسان جم برای مشتریان تسریع و تسهیل خرید را به ارمغان می آورد، که آسان جم را به انتخاب اول خریداران جم کلش آو کلنز تبدیل کرده است. امنیت در خرید؛ همانطور که می دانید هر مرجعی که بتواند امنیت کاربران را تامین نماید مورد توجه مشتریان قرار خواهد گرفت، چرا که مهم ترین عامل موثر در خرید آنلاین تامین امنیت می باشد. آسان جم هفت روز هفته بدون تعطیلی و بدون وقفه در خدمت مشتریان محترم است. کارشناسان تیم آسان جم از هیچ فرصتی برای ارایه خدمات بهتر به خریداران دریغ نخواهند کرد. اصل پاسخگویی؛ چه مجموعه ای می تواند خریداران را پس از خرید اول تبدیل به مشتریان وفادار نماید؟ هدف ما در آسان جم همین است؛ هیچ چیز از رضایت شما مهم تر نیست. مدیریت مجموعه آسان جم تاکید بسیاری به پاسخگویی کامل نسبت به مشتریان و حمایت تام تا پایان خرید آن ها دارند. آسان جم شروع به گسترش و اضافه کردن خرید انواع برنامه های درون برنامه ای نموده است از جمله خرید جم azar , خرید جم War Robots که یک مسنجر جدید و خرید جم برول استارز Brawl stars , خرید جم جنگ ستارگان که توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب نموده است و به زودی خرید برنامه های مانند برنامه اذر به سایت اضافه می شود
  • شارژ فوری
  • پشتیبانی ۲۴ ساعته
  • پرداخت ایمن
  • پنل کاربری
  • ضمانت قیمت
آسان جم از سال 1393 بعد از اعمال تحریم های خرید بازی های انلاین و خرید درون برنامه ای و بازی های آنلاین شروع به فعالیت نمود . آسان جم داری تیم های تخصصی جهت تسریع در روند خرید های درون برنامه ای و درون بازی که انواع بازی آنلاین مانند : کلش آف کلنز ,بوم بیچ , هی دی ,برول استارز ,وار برات و اکثر بازی های درخواستی شماست کاهش هزینه تمام شده : همچنین آسان جم موجب کاهش هزینه تمام شده حتی کمتر از قیمت جهانی آن به علت خرید های عمده توسط ما می شود خرید های درون برنامه ای با قیمت های حتی بسیار کمتر از کشور هایی که مشمول تحریم های کشور ها آمریکایی و اروپایی نمی باشند

راهنمای خرید

دسترسی سریع

لینک خروجی

تمامی کالا ها و خدمات این فروشگاه ، حسب مورد دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.